Materace Tempur – komfortowy, zdrowy sen

Materace Tempur – komfortowy, zdrowy sen

Wybór odpowiedniego materaca, to wbrew pozorom bardzo poważna decyzja. Mało kto zdaje sobie sprawę, że sen to 1/3 naszego życia, która na dodatek ma ogromny wpływ na pozostałą jego część. Warto zatem poświęcić czas na przemyślenie, jaki materac będzie odpowiedni dla mnie.

Na rynku producenci oferują różnego rodzaju materace: od miękkich po super twarde, piankowe, sprężynowe czy hybrydowe. Czym kierować się dokonując wyboru?

Po pierwsze warto zdecydować się na markę, która ma potwierdzoną jakość materiałów, doskonałe wykonanie oraz sprawdzoną opinię od lat.

Lider rynku materacy

Taką marką jest TEMPUR. Z ich kolekcją możesz zapoznać się tutaj salonsnu.pl/materace-tempur

Tempur od ponad 30 lat działa na światowym rynku. W tym czasie zyskał opinię lidera w branży produkcji materacy. Co stoi za ich sukcesem?

Jakość to podstawa

Przede wszystkie wysoka jakość materiałów. Materace Tempur wykonane są z unikalnej pianki z pamięcią kształtu (memory), stworzonej przez NASA na potrzeby kosmonautów. Pianka ta zbudowana jest z sieci komórek o otwartej strukturze. Taka budowa sprawia, że materac doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i zapewnia równomierne podparcie. Ponadto niweluje drgania, co idealnie sprawdza się, gdy z materaca korzystamy razem z partnerem. Co więcej, budowa otwartokomórkowa pianki ułatwia cyrkulację powietrza. W tym Tempur przewyższa inne pianki z pamięcią kształtu, które ze względu na gęstą budowę, absorbują ciepło. Materace tempur, dzięki otwartej strukturze nie zatrzymują ciepłą i wilgoci, co znacznie poprawia jakość wypoczynku.

Komfortowy wypoczynek dla każdego

Tempur od lat udoskonala swoje produkty, tak aby zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta. Materace dostępne są w różnych wariantach, tak aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo.

Dla osób lubiących miękkie podłoże idealnie sprawdzi się kolekcja Tempur Cloud. Wierzchnia warstwa materaca pokryta jest pianką Ekstra-Soft, która gwarantuje uczucie lekkości i niezwykłą wygodę.

Średnie odczucie zapewniają materace z kolekcji Tempur Original. Charakteryzują się stopniowym dopasowywaniem do krzywizn kręgosłupa, gwarantują wygodę i solidne podparcie.

Dla osób, które lubią tradycyjne sprężynowe materace, doskonałym wyborem będzie Tempur Hybrid. Ich wypełnienie to unikalne połączenie pianki Tempur z wkładem ze sprężyn kieszeniowych. Są to materace o średniej twardości, przy czym gwarantują szybką reakcję na ruch.

Wiele osób, szczególnie borykających się z problemami kręgosłupa, wybiera materace o twardszym odczuciu. Takie właśnie są produkty z serii Tempur Sensation. Zapewniają solidne, mocne podparcie, przy jednoczesnym zachowaniu wygody i komfortu.

Nowością w produktach Tempur jest kolekcja Firm. Są to materace twarde, dają solidne podparcie. Reagują na temperaturę ciała, wagę i pozycję w jakiej śpimy, zapewniając wygodę i spokojny, głęboki sen. Co więcej kolekcję tę wyróżnia elegancki czarny design. Aby lepiej zapoznać się z nową kolekcją odwiedź stronę salonsnu.pl/78-kolekcja-firm.

Ja widać materace Tempur dają gwarancję komfortowego wypoczynku dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Warto zatem zapoznać się z szeroką gamą oferowanych produktów, polecanych przez setki zadowolonych klientów.

artykuł sponsorowany.