Fameg – drewniane krzesła do salonu i jadalni

Fameg – drewniane krzesła do salonu i jadalni

Gdzie znaleźć idealne meble do swojego domu? Jak dobrać odpowiednie meble do jadalni, sypialni lub salonu? Odpowiedź na pewno znajdziesz w poniższym artykule.

Fameg – producent mebli giętych

Jeżeli jesteś patriotą gospodarczym i akurat szukasz drewnianych mebli, zwłaszcza krzeseł do jadalni i salonu, koniecznie odwiedź salon meblowy Domokoncept. Znajdziesz tam produkty polskich firm, takich jak popularna Fameg.

Fameg to polska firma, istniejąca na rynku od 1881 roku, czyli od 140 lat. Marka Fameg jest bardzo ceniona i popularna nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, ze względu na swoje pięknie wykonane i wytworzone z należytą dbałością meble, takie jak fotele, krzesła czy stoły. Wszystkie one są meblami giętymi, nadającymi się zarówno do sypialni, jadalni, jak i salonu. Dzieje się tak za sprawą różnorodności stylów, kolorów i kształtów, które można z ogromną łatwością dobrać do swojego gustu, swojej osobowości oraz posiadanych już mebli.

Meble Fameg są produkowane w nietypowy, unikalny wręcz sposób, w większości przypadków ręcznie, dzięki czemu każda rzecz charakteryzuje się oryginalnością, wysoką jakością i oczywiście niezwykłą trwałością. Sukces mebli Fameg zapoczątkował Michael Thonet, który prawie 200 lat temu postanowił przeprowadzić eksperyment z technologią gięcia drewna. Wyprodukowane w ten sposób krzesło nr 14, znane później jako Vienna coffee house chair, stało się archetypem doskonałego krzesła i przetrwało do dziś. Można je kupić w niezmienionej formie nawet obecnie, m.in. w salonie Domokoncept w Szczecinie. Krzesło wciąż pasuje do każdego wnętrza, jest wygodne i niedrogie. Możesz to sprawdzić na stronie www.domokoncept.pl

Jeżeli jednak poszukujesz czegoś innego, wiedz, że w 1930 roku gięte drewno zastąpiono także giętymi rurami stalowymi. Niezależnie więc od twoich upodobań, firma Fameg dostarcza bardzo bogatą ofertę produktową, która przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodność kolorów, stylów czy kształtów na pewno sprawi, że w salonie Domokoncept w Szczecinie każdy znajdzie coś dla siebie.

W procesie produkcyjnym firma Fameg wykorzystuje jedynie wyselekcjonowane drewno najwyższej jakości. Z reguły jest to drewno orzechowe, jesionowe, bukowe lub dębowe, jako najbardziej wytrzymałe i nadające się do wyginania. Fameg to lider w swojej branży oraz największy producent giętych krzeseł z drewna, który rozprowadza swoje meble po całej Europie. Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim zaawansowanym technologiom oraz stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom, a także staranności rzemiosła, zatrudnianiu specjalistów w swoim zawodzie, szczególnej dbałości o wszelkie detale, a także precyzji wykonywania swoich zadań.

Klasyczne krzesła Fameg do salonu

Dzięki temu, że meble, w tym krzesła, firmy Fameg są uniwersalne i ponadczasowe, doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Meble Fameg nadają się zarówno do salonu, jadalni czy sypialni. Każde z tych miejsc wymaga innych mebli, różniących się właściwościami oraz przeznaczeniem.

Myśląc o salonie myślimy o długich godzinach spędzonych przy kominku z książką lub kawą w dłoni, albo przed telewizorem, w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Salon to miejsce, które musi być przytulne, bardzo wygodne i ładnie zaprojektowane, aby domownicy oraz ich goście mogli nacieszyć oczy estetycznym wyglądem całego pomieszczenia. Meblując salon każdy z nas ma duże wymagania, ale wszystkim im jest w stanie sprostać firma Fameg oraz zatrudniani przez nią projektanci, znający upodobania, odmienne gusty oraz wyobrażenia swoich potencjalnych klientów, ponieważ firma posiada prawie 150 lat doświadczenia.

Krzesła Fameg do jadalni

Podobnie jest w przypadku jadalni. Miejsce to musi skłaniać do wspólnych posiłków, swoją wygodą oraz przytulnością. Meble muszą mieć odpowiedni wymiar, wystarczającą ilość miejsc, a także stół z łatwym do wyczyszczenia stołem. Każdy przedmiot musi być przemyślany i dostosowany do każdego klienta, o co firma Fameg dba najbardziej. Przekonaj się o tym odwiedzając stronę www.domokoncept.pl

Salon meblowy Domokoncept

Salon meblowy Domokoncept w Szczecinie to nie tylko sklep, to miejsce, w którym odmienisz swoje życie, napijesz się kawy, dobierzesz idealne meble do swojego domu pod czujnym okiem doświadczonych sprzedawców, a także zaoszczędzisz kilka złotych. Nie zwlekaj i już dziś odwiedź salon Domokoncept. Wysoka jakość produktów, różnorodność kolorów, wzorów oraz stylów to gwarancja znalezienia szukanych mebli, a ich zakup na pewno zapewni ci spokojne, przytulne życie. Wskutek tego twój dom na pewno stanie się miejscem relaksu i odpoczynku, którego każdy z nas tak bardzo pragnie i potrzebuje.