501.best – producent wyrobów korkowych

501.best – producent wyrobów korkowych

Naturalne surowce są obiektem pożądania w najrozmaitszych dziedzinach produkcyjnych i dodatkowo jest to trend, który nigdy nie wychodzi z mody. Jednym z nich jest korek dębowy- lekki, wodoodporny, elastyczny produkt pozyskiwany z kory dębu korkowego. Jego ekologiczne wydobycie nie uszkadza drzew i środowiska naturalnego, wiec proces jest całkowicie bezpieczny, ku uciesze zwolenników naturalnych produktów. Jego główne przeznaczenie opiera się na produkcji korków do wina, jednak firma 501.best- producent korka dębowego odkryła jego wiele nowatorskich zastosowań.

Podkładki korkowe i ich warianty

Choć ten gadżet nie jest zbyt zauważalny w naszym życiu codziennym, okazuje się jednak bardzo praktyczny. Można go znaleźć w wielu domach w postaci podstawki korkowej pod kubek lub podstawki z korka pod talerze. Często spotykany jest również w lokalach gastronomicznych i cocktail-barach. Jego popularność wynika m.in z bardzo elastycznych metod obróbki. Można odpowiednio do potrzeb przyciąć kształty i rozmiary od podkładek korkowych okrągłych do postawienia piwa, po duże prostokątne matryce na biurko lub podkładki korkowe na stół. Podkładki korkowe 3mm, czyli nieco wyższe i grubsze np. pod kwiatowe donice lub sprzęt kuchenny, również znajdują się w ofercie.

Oprócz dobierania odpowiednich gabarytów, najbardziej popularną usługą są nadruki! Podkładki korkowe z własnym nadrukiem stanowią świetny produkt marketingowy dla dużych i małych firm, publicznych instytucji, imprez sponsorowanych czy nawet dla klientów detalicznych, którzy chcieliby sprawić nietypowy prezent bliskiej osobie. Konkretnych wzorów lub inspiracji można poszukać tutaj 501.best/podkladki-korkowe/. Podkładki z korka naturalnego z firmowym logo, herbem miejskim czy zdjęciem rodzinnym są dostępne do zamówienia u producenta.

Słoik z korkiem? Czemu nie!

Pokrywka korkowa do słoja lub do szklanek to już nic ekstrawaganckiego. Plastikowe lub aluminiowe przykrywki muszą ustąpić miejsca wieczkom z naturalnego korka i pojemników na żywność z korkiem, nie tylko ze względu na walor estetyczny, ale także ich praktyczne zastosowanie. Sypkie artykuły spożywcze takie jak makarony lub kasze przechowywane w naczyniach do żywności z korkiem nie są narażone na działanie wilgoci i zapachów z zewnątrz. Także nalewki, syropy i soki przechowają się na długie lata w szklanych buteleczkach z korkiem czy jakimkolwiek szklanym pojemniku z korkową zatyczką.

Walory ozdobne korka dębowego

Naturalne korkowe zatyczki posiadają również swoje walory estetyczne. Świetnie wpisują się w ekologiczny styl domowych wnętrz oraz mogą stanowić dekoracyjne dopełnienie gadżetów takich jak wazony z korkiem lub lasy w słoiku. Połączenie korka dębowego z innymi naturalnymi surowcami jak metal czy szkło tworzy modne i przede wszystkim bezpieczne dla środowiska kompozycje. Zobacz ofertę: 501.best/wyroby-z-korka/pokrywki-korkowe/.

Po więcej informacji zgłoś się do 501.best- producenta korkowych podkładek reklamowych, korkowych zatyczek oraz naczyń z korkowymi zatyczkami.