Zastosowanie profesjonalnych klejów w budownictwie

Zastosowanie profesjonalnych klejów w budownictwie

Kleje błyskawiczne (cyjanoakrylowe) firmy Loctite to wysokiej klasy artykuły, jakie nadają się do natychmiastowego łączenia takich produktów, jak: metale, tworzywa syntetyczne (plastiki), PP (polipropylen) i PE (polietylen) po wykorzystaniu primera, drewno, szkło, skórę, kamień i gumę. Kleje cyjanoakrylowe łączą dużą paletę produktów. Są niejednokrotnie stosowane do klejenia pomocniczego, przed klejeniem konstrukcyjnym, jakie potrzebuje więcej czasu na utwardzenie. Kleje cyjanoakrylowe nadają się do klejenia uszczelek (o-ringów) oraz wszelkiej maści szybkich, małych napraw warsztatowych oraz domowych.

Artykuły doskonałej firmy

Loctite to wiodąca firma klejów, uszczelniaczy oraz artykułów do przygotowania przestrzeni na całym świecie.Firma Loctite cieszy się zaufaniem jako dostawca doskonałej klasy klejów, uszczelniaczy oraz artykułów do przygotowania przestrzeni dla różnorodnych dziedzin przemysłowych na całym świecie. Kleje Loctite są wykorzystywane do produkcji produktów, jakie towarzyszą nam każdego dnia, zacząwszy od samolotów po meble.

Kleje utwardzane anaerobowo

Kleje anaerobowe to jednoskładnikowe produkty, jakie wzmacniają się w temperaturze pokojowej przy wykluczeniu kontaktu z tlenem. Element wzmacniający nie aktywizuje się, dopóki jest w kontakcie z tlenem powietrznym. Gdy klej zostanie pozbawiony dopływu tlenu, np. przy montażu części, wtedy twardnienie występuje niezwykle błyskawicznie, zwłaszcza przy jednoczesnym kontakcie z metalem. Płynny klej jest w stanie zupełnie wypełnić związanie oraz wejść w najmniejsze choćby dziury dzięki własnej kapilarności. Potem utwardzony klej zakleszcza się w mikronierównościach klejonych części.

Dobór właściwego kleju błyskawicznego Loctite

Kleje błyskawiczne Loctite są dostępne w różnorodnych wersjach dopasowanych do specjalnych oczekiwań aplikacji, np. typu łączonych składników, obciążeń, jakim będzie poddawane złącze klejowe, geometrii połączenia, parametrów mechanizmu, itp. Charakteryzują się świetną przyczepnością do większości elementów i niezwykle dobrą wytrzymałością na ścinanie oraz rozciąganie.

Kleje błyskawiczne są jednoskładnikowymi klejami, jakie wzmacniają się w temperaturze pokojowej. Dostępne są one w różnorodnych wersjach konsystencji, poprzez co należałoby wiedzieć, jaka opcja będzie najlepsza do konkretnego typu produktu. Przeważnie stosuje się je do rzeczywiście różnych produktów, jakie musimy połączyć w tylko parę sekund. Do takich produktów należą pomiędzy innymi drewno, metal, kauczuk, polistyren, natomiast też tworzywa syntetyczne nowej generacji. Gdy chodzi o samo wykorzystywanie kleju, jest ono niezwykle proste oraz mało kłopotliwe.

Kleje, uszczelniacze, produkty do regenerowania i przygotowania powierzchni można zakupić bezpośrednio na stronie https://www.woronko-kleje.pl/.