Wycieraczki wejściowe do domu – firmy

Wycieraczki wejściowe do domu – firmy

Ładna i funkcjonalna wycieraczka może stać się wizytówką twojego domu lub firmy. Pomimo że często niedoceniana, stanowi ważny element na wyposażeniu każdego mieszkania. Odpowiednio dobrana, pozwala zaoszczędzić czas związany ze sprzątaniem nanoszącego się do domu brudu. Na rynku znaleźć można obecnie bogaty wybór różnego rodzaju wycieraczek. Jak wybrać najlepszą?

Wizytówka

Jako pierwsi, z wycieraczki wejściowej skorzystają i z pewnością zwrócą na nią uwagę przychodzący goście. Dlatego, należy zadbać, aby wycieraczka była czysta, schludna i atrakcyjna wizualnie. Obecnie na rynku znaleźć można bogaty wybór wycieraczek wejściowych. Największą popularnością cieszą się jednak wycieraczki gumowe . Charakteryzują się one doskonałą trwałością i odpornością na działanie wilgoci. Cechują się wyjątkową wygodą użycia. Ich zaletą jest również łatwe czyszczenie. Zewnętrzne wycieraczki wejściowe gumowe, dostępne w naszym sklepie, to profesjonalne maty podłogowe, które zwalczają zanieczyszczenia suche i mokre. Maty wejściowe wytwarzane są z włókna, które skutecznie pozbywają się mniejszych zanieczyszczeń, np. usuwają z butów większe zanieczyszczenia, takie jak woda, błoto, śnieg, kamienie, żwir, piasek lub kurz. Są bardzo  skuteczne, gdyż zabrudzenia, zamiast lądować na posadzce we wnętrzu, zatrzymują się na włóknach maty, otworach i wypustkach wycieraczki, dzięki czemu zachowamy czystość podłogi. Dodatkową zaletą mat gumowych jest wchłanianie dużej ilości wilgoci. Atutem profesjonalnych wycieraczek jest ich trwałość, jaką gwarantują jakość materiałów użytych do produkcji oraz wykorzystywana technologia i długość użytkowania.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Zewnętrzne wycieraczki gumowe, wykonane są z materiału, który jest antypoślizgowy, dlatego wycieraczka będzie solidnie przylegała do podłoża, obniżając przez to ryzyko poślizgu i upadku na powierzchniach śliskich i niebezpiecznych, wewnętrznych i zewnętrznych. Przyczyniają się przez to do podniesienia bezpieczeństwa i komfortu pracowników i klientów w pomieszczeniach użytkowych, biznesowych czy komercyjnych. Ma to znaczenie w zimie, kiedy niemożliwe jest wejście do pomieszczenia bez naniesienia do niego roztopionego śniegu, co niesie za sobą również ryzyko poślizgnięcia się.

Jak już wspomnieliśmy – standardowy rodzaj wycieraczek stanowią te wykonane z gumy. Jednak maty wykonane z gumy, które popularnie nie uchodzą za eleganckie, mogą także wyglądać schludnie, czysto, a także stylowo.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu esilver.com.pl