Historia, pasja, doświadczenie

Historia, pasja, doświadczenie

Te trzy słowa idealnie wpasowują się w strukturę firmy Kahrs. Już w drugiej połowie XIX wieku założyciel firmy rozpoczynał jej przygodę stawiając pierwsze kroki poprzez wykonywanie własnoręcznych projektów. Firma zajmuję się głównie produkcją podłóg drewnianych, które zrewolucjonizowały rynek. To co wyróżnia ją spośród wszystkich innych jest na pewno dbałość o ekologie. Ich podejście jest godne podziwu. Korzystając tylko z drewna pochodzącego z bogatych lasów Skandynawskich, czy wymyślenie trójwarstwowej formy podłogi sprawia, że Kahrs zasłużenie zapracowały na swoją opinie.

Główny bohater firmy

Podłogi drewniane – to wokół nich wszystko się kręci. To bardzo ważny element każdego pomieszczenia. Nadaje nie tylko wystrój, ale także funkcjonalność ze względu na zastosowanie w sobie wielu technologicznych niuansów. Do szlagierowych elementów, które firma Kahrs zastosowała w swoich podłogach będzie zdecydowanie technologia WOODLOC. Pozwala ona na proste, szybkie i przede wszystkim wygodne zamontowanie podłóg do wybranych pomieszczeń. Bezklejowa technologia opierająca się na mechanicznym łączeniu desek sprawia, że nawet niewprawieni majsterkowicze są w stanie sobie z nią poradzić.

Troska o środowisko

W firmie Kahrs nic się nie marnuje! Te partie drzew, które nie są przydatne w produkcji nie są wyrzucane. Część z nich przetwarzana jest w biopaliwo, które jest zużywane do obsługi firmowych maszyn. Reszta sprzedaje się do pobliskiej elektrociepłowni w Nybro.  Firma współpracuje z wieloma organizacjami zalesiania aby przyrodniczy bilans strat i zysków był zrównoważony. Biorą oni udział w wielu międzynarodowych projektach zalesiania.

Rzemiosło na najwyższym poziomie

Korzystając z swego wieloletniego doświadczenia i pracy ambitnych ludzi firma Kahrs tworzy fantastyczne rzemiosło swoich dzieł, które połączone jest z oryginalnym, dostosowanym do każdego klienta wzornictwem. Do tego dokładana jest nowoczesna technologia tworząc arcydzieło podłogowe. W swojej ofercie firma Kahrs posiada dębowe, jesionowe, bukowy czy orzechowe podłogi dostępne w różnych wzorach i wykończeniu. Ekskluzywny wygląd zwala z nóg nawet najbardziej wymagających klientów.

Długa trwałość podłóg jest zapewniona, przez co mogą być wykorzystywane do podłóg domowych, jak i biurowych. Firma posiada wiele różnych kolekcji, z których każda różni się nieco od innych w celu jak najlepszego dopasowania się do otoczenia i wymagań.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego partnera – Kahrs podłogi – Greenfloor