Podnośnik jezdny dla pacjentów to gwarancja wygody

Podnośnik jezdny dla pacjentów to gwarancja wygody

Odpowiadasz za wyposażenie szpitala, domu opieki, czy innego obiektu, w którym przebywają osoby starsze lub schorowane? Jeśli owszem, koniecznie zapoznaj się z zaletami, jakie oferuje podnośnik jezdny. 

1. Czym wyróżnia się podnośnik jezdny?

2. Podnośnik jezdny pacjenta – dlaczego warto w niego zainwestować?

Czym wyróżnia się podnośnik jezdny?

Podnośnik jezdny pacjenta od zaufanego producenta podniesie komfort życia użytkownika. Szeroka rozpiętość zastosowań sprawia, że sprawdza się nie tylko w transporcie osób niepełnosprawnych. To przykład sprzętu, który ułatwi przemieszczanie osobom ze znacznym stopniem otyłości, chorym jak i starszym. Przemieszczanie osoby niepełnosprawnej przy pomocy podnośników odbywa się przy zachowaniu wygodnej i bezpiecznej pozycji.

Uniwersalność stosowania jest możliwa m.in. dzięki modułowej budowie – kompatybilność urządzenia z innymi produktami od danego producenta ułatwi dalszą rozbudowę o kolejne komponenty.

Warto też skorzystać z dofinansowania na podnośnik pacjenta, które może wynieść nawet 95% wartości urządzenia. Z reguły takie podnośniki kosztują od ok. 3 do 6 tys. złotych.

Zastanawiasz się, ile wynosi ciężar maksymalny pacjenta, który może skorzystać z takiego urządzenia? Z reguły jest to max. 160-190 kg – szczegóły znajdziesz zawsze na tabliczce znamionowej podnośnika.

Szeroka rozpiętość zastosowań sprawia, że sprawdza się nie tylko w transporcie osób niepełnosprawnych. Obecnie ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnego domu opieki bez podnośnika transportowo-kąpielowego. Ułatwia on wykonywanie czynności higienicznych z wygodą zarówno dla opiekuna, jak i pacjenta.

podnośnik jezdny osobowy

Podnośnik jezdny pacjenta – dlaczego warto w niego zainwestować?

Solidna konstrukcja, która jest gwarancją bezpieczeństwa, możliwość przemieszczania osoby w pozycji siedzącej lub półsiedzącej (w zależności od sposobu zaczepienia siedziska), szeroki zakres rozstawu płóz, to wszystko jest synonimem zalet tego rozwiązania. Wymienne akumulatory to nie jedyna zaleta – możesz też zainwestować w wariant umożliwiający zwiększenie pojemności baterii oraz prędkości. Użycie materiałów wysokiej jakości przełoży się na wytrzymałość przez długi czas.

Podnośnik jezdny osobowy doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji pacjentów.

Takie urządzenie zwiększy niezależność, a także będzie stanowić nieodzowny element pomocny w pracy opiekunów i pielęgniarzy.

Powyższy poradnik powinien zachęcić Cię do tego, aby przetestować to urządzenie do wygodnego transportu pacjentów.

dofinansowanie podnośnik jezdny osobowy