Szerokie zastosowanie maski 3M

Szerokie zastosowanie maski 3M

Półmaska lakiernicza wielokrotnego użytku

Maska 3M to kompletny produkt zawierający filtry czyszczące powietrze. Co więcej maska może być wykorzystana wielokrotnie, przez co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Jej użycie jest intuicyjne i bardzo proste. Co więcej półmaska przeciwgazowa charakteryzuje się niezwykle niską masą, aby jej noszenie nie sprawiało dyskomfortu. Dzięki temu użytkownik nie czuje dużego obciążenia na swojej twarzy, przez co pozwala mu to na wykonywanie swoich prac zawodowych w masce nawet przez wiele godzin.

Skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami z powietrza

Maska 3M wyposażona jest w najbardziej nowoczesny system połączeniowy 3M. Jego funkcją jest połączenie obszerny gamy podwójnych filtrów, które chronić mają przed zanieczyszczeniami z powietrza, takimi jak gazy, para, pył, a także inne szkodliwe substancje. Dodatkowo półmaska przeciwgazowa może być także stosowana wraz z dodatkowymi systemami zaopatrzenia w powietrze. Jest to rozwiązanie, które zwiększa wygodę i komfort użytkowania, a także elastyczność. Maska mocowana jest na głowie, aby w ten sposób zwiększyć komfort jej noszenia przez wiele godzin. Nie powoduje to także przeciążenia głowy. Wykonanie z lekkiego elastomerowe go materiałów sprawia, że dopasowuje się on do kształtu twarzy. Szczególnie cenne jest także zastosowanie w masce tak zwanego niskiego profilu. Dzięki temu maska nie stanowi ograniczenia dla pola widzenia użytkownika. W ten sposób można realizować wszystkie prace z zachowaniem bardzo szerokiego pola widzenia.

Doskonała jakoś maski

Nowoczesna Maska 3M składa się aż z czterech elementów. Pierwszą z nich jest część właściwa, czyli tak zwana część twarzowa. Kolejna to filtry węglowe w ilości dwóch sztuk. Trzecim elementem maski są filtry przeciwpyłowe, także w podwójnej liczbie. Ostatnim elementem maski jest pokrywa filtrów przeciwpyłowych, która zapewnia ich ochrony, a także stabilność. Filtry mające za zadanie skutecznie chronić przed wszystkimi oparami substancji organicznych, które znajdują się w powietrzu. Mogą to być także gazy organiczne. Najwyższej jakości półmaska przeciwgazowa znajduje swoje szerokie zastosowanie między innymi w miejscach, w których wykonuje się prace z konwencjonalnymi farbami. Wówczas pojawiać się mogą szkodliwe opary chemiczne, które z kolei mogłyby prowadzić do uszkodzenia układu oddechowego. Maska znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach przemysłowych takich jak rolnictwo, hutnictwo, budownictwo, przemysł farmaceutyczny, stolarstwo, lakiernictwo, a także wiele innych.