Prezent na ślub – jak wybrać? Gotowe propozycje

Prezent na ślub – jak wybrać? Gotowe propozycje

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie, nie tylko dla młodej pary, czyli osób, których głównie dotyczy, ale dla całych rodzin. Zarówno młodzi, jak i ich goście przygotowują się w pewien sposób do tego wydarzenia. Pojawia się także pytanie, jaki prezent na ślub wybrać? Postawić na bardziej praktyczny czy jednak pamiątkowy element? A może warto połączyć te funkcje i wybrać coś, co będzie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również przyda się na co dzień. Poznaj nasze propozycje – może coś zainspiruje Cię do stworzenia ciekawego prezentu dla Nowożeńców? 

Prezent na ślub – co wybrać? 

Twój prezent ślubny jest wyrazem twojej miłości i dobrych życzeń dla pary młodej i może być tak duży lub tak mały, jak sobie życzysz – i na jaki cię stać. Jednak niezależnie od jego wielkości i ceny, zawsze miło jest wybrać prezent ślubny, którego szczęśliwa para naprawdę chce lub potrzebuje. 

Najważniejsze jest, by wziąć pod uwagę, jaka relacja łączy Cię z parą młodą. Jeśli są to osoby bardzo bliskie – dzieci lub przyjaciele, z pewnością dobrze wiesz, czego potrzebuję i co sprawi im prawdziwą przyjemność. Zarówno rodzice, jak i świadkowe pełnią ogromną rolę podczas przedślubnych przygotowań, zaś prezent od tych osób ucieszy nowożeńców najbardziej i może okazać się najbardziej trafiony.  

Ceramika na prezent 

Jeśli z młodą parą łączą Cię bliskie relacje, postaw na prezent, który rzeczywiście sprawdzi się w codziennym życiu. Doskonałą propozycją będzie ceramika – filiżanki do espresso lub naczynia do zapiekania przydadzą się zarówno podczas wspólnie spędzonych wieczorów, jak i na przyjęciach. To niezwykle praktyczny prezent.  

Voucher niespodzianka 

Inną propozycją, która z pewnością ucieszy nowożeńców jest voucher na różnego rodzaju ciekawe atrakcje, których młodzi jeszcze nie doświadczyli. Ciekawą opcją będzie voucher na podwodną kolację czy lot balonem. Taka opcja z pewnością ucieszy nowożeńców i sprawi, że będą mogli celebrować wspólne chwile po ślubie w sposób niezwykle wyjątkowy.  

Podróż  

Ciekawym pomysłem będzie również voucher na podróż dla dwojga, np. na weekend w SPA. Po żmudnych i często trudnych przygotowaniach do ślubu czy wesela nowożeńcy często potrzebują chwili wytchnienia. Relaksująca chwila we dwoje w luksusowym hotelu to idealne ukoronowanie wesela i przyjemne rozpoczęcie miesiąca miodowego. To także idealna okazja, by odwiedzić nowe miasto czy zjeść romantyczną kolację i zwyczajnie – zmienić otoczenie.  

Wybierając prezent dla młodej pary kieruj się tym, co lubią. W taki sposób sprawisz, że młoda para poczuje się dopieszczona i poczuje, że gościom rzeczywiście zależy na ich szczęściu i odpoczynku od codzienności.