Kalendarze firmowe – Promocja firmy przez cały rok

Kalendarze firmowe – Promocja firmy przez cały rok

Kalendarze firmowe to jeden z najpopularniejszych i bardzo skutecznych sposobów promocji firmy, czy marki. To produkt klasyczny i nowoczesny jednocześnie. Najbardziej uniwersalne to: biurkowe, planszowe i trójdzielne. Ich fenomen tkwi w ciągłym zapotrzebowaniem rynku oraz w ich użyteczności.

Kalendarze firmowe to jeden z najpopularniejszych i bardzo skutecznych sposobów promocji firmy, czy marki. To produkt klasyczny i nowoczesny jednocześnie. Najbardziej uniwersalne to: kalendarze biurkowe, kalendarze planszowe i kalendarze trójdzielne. Ich fenomen tkwi w ciągłym zapotrzebowaniem rynku oraz w ich użyteczności. Służą nie tylko do kontrolowania aktualnej daty, ale także do robienia ważnych notatek i planowania wydarzeń i terminów z wyprzedzeniem. Podaruj swoim pracownikom czy Klientom –  obecnym, jak i przyszłym, a sprawisz, że w bardzo prosty i  ekonomiczny sposób, nazwa czy logo Twojej firmy będzie w zasięgu ich wzroku  – kalendarze są używane każdego dnia i przez cały rok.

W ten sposób zaprojektowany przez Ciebie kalendarz będzie pracował na pozytywny wizerunek firmy oraz będzie skutecznym gadżetem i narzędziem promującym. Ma to także niebywale spory wpływ na budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami i kontrahentami firmy.

Kalendarz firmowy możesz dowolnie zaprojektować – a my zrealizujemy każde zlecenie. Można  na nich nadrukować hasło reklamowe, nazwę, logo firmy, adres czy dane kontaktowe.

Kolejną zaletą ogółu kalendarzy firmowych, jest fakt, że ich produkcja nie jest kosztowna, w związku z czym masz możliwość zamówienia gadżetów promocyjnych swojej marki bez nadwyrężania budżetu,

W naszej drukarni można zamówić dowolny nakład kalendarzy w dowolnym wariancie. Oferujemy kalendarze wykonane z troską o każdy szczegół i detal, o dowolnym projekcie graficznym, a także oferujemy naszym Klientom profesjonalne wsparcie graficzne.

Realizujemy także  gotowe projekty. Gwarantujemy  profesjonalną obsługę klienta, ekspresową wycenę zamówienia, wysoką jakość druku, trwałość produktów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem na stronie www.anstudio.com.pl.

I na koniec mała rada od nas…  Pamiętaj, aby podarować kalendarz w odpowiednim momencie w roku, gdyż istnieje spore niebezpieczeństwo, że wyprzedzi Cię konkurencja i szybciej zadba o wspólnego Klienta ;)…