Pościel 130×160 – idealna dla dziecka

Pościel 130×160 – idealna dla dziecka

Zapewnienie komfortu snu dziecka, w dużej mierze zależy od odpowiednio dobranej pościeli. Najlepszym wyborem jest pościel wykonana z naturalnych materiałów.

Jakość i komfort

Wykonana z bawełny pościel 130×160, to idealny wybór dla dziecka. Bawełna użyta do wykonania pościeli jest certyfikowana i spełnia standardy europejskie. Pościel idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w przedszkolu podczas leżakowania. Zapewnia komfort snu i utrzymuje prawidłowy poziom ciepła – jest przewiewna, więc skóra dziecka może swobodnie oddychać i nie przegrzewa się.

Różnorodność wzorów i kolorów

W ofercie znajduje się wiele wariantów kolorystycznych oraz wiele wzorów. Niezmiennie są one wielką radością dla każdego dziecka. Możliwość wyboru idealnego wzoru, daje dziecku poczucie niezwykłego wsparcia. Jest to bardzo ważne w jego rozwoju. Możliwość wyrażania swojego zdania, ale także wyboru i pokazywania swoich pasji to ważna umiejętność w życiu dojrzewającego malucha.

Różnorodność pozwala wybrać wzór specjalnie dla dziewczynki lub chłopca. W ofercie można znaleźć pościel w jednorożce lub delikatne kwiatowe wzory. Będzie ona idealnym dopełnieniem pokoju dziewczynki. Dla chłopców, oferuje się pościel w samochodziki lub dinozaury – jest to najlepszy wybór dla małych odkrywców ciekawych świata.

Funkcjonalność pościeli

Pościel posiada wszyte wypełnienie. Dzięki temu pranie jest o wiele łatwiejsze. Każdy rodzic doceni tego typu funkcjonalność. Pościel 130×160 pierze się i suszy w całości. Oprócz tego, pościel jest bardzo wytrzymała. Wzory i kolory nie blakną nawet po wielu praniach, a pościel wygląda jak nowa. Jest to więc zdecydowanie dobry zakup, który może służyć na długo.

Polska marka i jakość

Pościel 130×160 wykonywana jest ręcznie w Polsce. W produkcję wkłada się więc pasję oraz dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko to, aby dziecko i rodzic byli zadowoleni z zakupu. Jest to gwarancja dobrego i komfortowego snu oraz bezpieczeństwa dziecka. Bawełniana pościel jest hipoalergiczna, stąd sprawdzi się idealnie dla każdego malucha.