Dekoder Ferguson Ariva T75 – dane techniczne

Dekoder Ferguson Ariva T75 – dane techniczne

Już kilka miesięcy temu na terenie całego kraju telewizja naziemna zaczęła być nadawana w nowym standardzie. Oznacza to, że starsze odbiorniki telewizyjne przestały odbierać kanały.

Osoby posiadające takie urządzenia mogły zdecydować się na zakup nowego telewizora co stanowi jednak dość spore obciążenie finansowe. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością zaczęły cieszyć się tunery odbierające sygnał w nowym standardzie. Jednym z nich jest Dekoder Ferguson Ariva T75 DVB – T/T2/HEVC/H.265. Sprawdźmy, czy jest urządzeniem, na które warto się zdecydować.

Najważniejsze informacje o dekoderze Ferguson Ariva T75

Dekoder Ferguson Ariva T75 to niewielkie, estetyczne urządzenie, które możemy nie tylko umieścić na półce, ale również zainstalować za telewizorem oszczędzając miejsce. To co ważne, jest to urządzenie w pełni kompatybilne  ze standardem cyfrowym DVB-T2 oraz w pełni kompatybilny z telewizją cyfrową wysokiej rozdzielczości HEVC/H.264/MPEG-4/AVS.

Wyposażony w kabel HDMI dekoder Ferguson Ariva T75, pełna specyfikacja dostępna jest pod adresem https://www.eltrox.pl/tuner-dvb-t2-ferguson-ariva-t75-h-265-hevc.html zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Posiada również wejścia USB, dzięki czemu możemy podłączyć do niego dysk lub pendrive aby odtwarzać obrazy i filmy. Zaletą dekodera Ferguson Ariva T75 jest również pilot działający w technologii Bluetooth, dzięki której nie musi znajdować się w lini prostej do dekodera. Rodzice z pewnością docenią zaś możliwość skorzystania z kontroli rodzicielskiej. Urządzenie obsługuje również napisy DVB lub EBU.

Czy warto zdecydować się na zakup Ferguson Ariva T75?

Odpowiedzmy na najważniejsze pytanie dotyczące tego dekodera. Czy Ferguson Ariva T75 to propozycja, którą warto rozważyć poszukując dekodera telewizji naziemnej? Odpowiedź brzmi – jak najbardziej. Ferguson to marka, która znana jest z tworzenia niezawodnych i funkcjonalnych urządzeń zaś cena tego dekodera jest bardzo atrakcyjna. Jeśli więc chcesz odbierać telewizję naziemną a przy tym nie przepłacać – jest to tuner, który z pewnością spełni twoje oczekiwania.